Robart fiber boru ve profil kesim lazeri

Robart fiber boru ve profil kesim lazeri

Aralık 21, 2022 Boru Kesim Lazeri Fiber Lazer Metal Kesim Lazeri Profil Kesim Lazeri Robart Fiber Boru Kesim Lazeri 0
boru profil kesim lazeri

KRobart fiber boru ve profil kesim lazeri

Robart fiber boru ve profil kesim lazeri

boru profil kesim lazeri
boru lazer kesim
FİBER BORU VE PROFİL KESİM LAZERİ

2002 Yılından bu yana Endüstriyel Lazer Çözüm Ortağınız olmaya devam ediyoruz.

2002 yılından bu yana Co2 lazer kesim makinaları,Galvo Lazer makinaları ve Fiber metal kesim makinaları üretimi yapan Robart Lazer Teknolojileri 20 yıl içinde 1000 in üzerinde referansıyla Endüstriyel Çözüm ortağınız olmaya devam etmekteyiz.

BORU VE PROFİL KESİM LAZERİ

Uygun Fiyatlı Boru Kesim Lazeri

yuvarlak boru, kare boru ve diğer metal boruları kesmek için kullanılır. Boru işleme aralığı 6000mm* φ10~225mm.(kare boru: 20*225).FLM6020PB uygun fiyatlı metal tüp lazer kesici, fiber lazer cihazı, 1 kw’dan 6 kw’a kadar lazer gücü ile donatılmıştır.

BORU VE PROFİL KESİM LAZERİ

Pnömatik kendinden merkezleme mandren

Yüksek sıkıştırma doğruluğu ve yüksek hız; kendinden merkezli dişli şanzıman, yüksek verimlilik,Akıllı pnömatik çeneler, büyük sıkıştırma kuvveti, dengeli besleme, daha hassas kesim.

Tek parça yatak

Yatağın benzersiz tek parça çerçeve yapısı tasarımı, maksimum stabiliteye ve mümkün olan en yüksek titreşim önleyici sönümleme kalitesine sahip olmasını sağlar. 650 mm’lik kompakt aralık, ayna operasyonunun esnekliğini ve yüksek hızda stabilite sağlar.

Boru kesme yazılımı

Uygun fiyatlı metal boru lazer kesici, FSCUT Boru kesim programı kullanılmaktadır. Kare borular, yuvarlak borular, parkur şekilli ve oval şekilli gerilmiş boruların yüksek hassasiyette ve yüksek verimle kesilmesini destekleyen,yanı sıra açı çeliği ve kanal çeliği.uygun fiyatlı metal boru lazer kesici, 

Makinalar hakkında detaylı bilgi için arayınız:+90 532 3612620

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir